mtcw

Αντώνης Γεωργιάδης
06/04/1959 - 15/08/1960
Ανδρέας Παπαδόπουλος
16/08/1960 - 20/04/1966
Τίτος Φάνος
21/04/1966 - 30/06/1970
Νίκος Ρούσος
01/07/1970 - 15/06/1972
Γιάγκος Ζαμπαρλούκος 
16/06/1972 - 15/07/1974
Νίκος Παττίχης
08/08/1974 - 14/01/1975
Γεώργιος Τομπάζος
15/01/1975 - 08/03/1978
Μάριος Ηλιάδης
09/03/1978 - 09/09/1980
Γεώργιος Χατζηκώστας
12/09/1980 - 19/04/1982
Χρίστος Μαυρέλλης
20/04/1982 - 31/07/1985
Ρόης Νικολαίδης
01/08/1985 - 27/02/1988
Νάκος Πρωτοπαπάς
28/02/1988 - 03/05/1990
Παύλος Σαββίδης
04/05/1990 - 22/11/1991
28/02/1993 - 08/04/1997
Ρένος Σταυράκης
25/11/1991 - 28/02/1993
Αδάμος Αδαμίδης
28/02/1993 - 08/04/1997
Λεόντιος Ιεροδιακόνου
09/04/1997 - 07/02/1998
03/03/1998 - 24/08/1999
Αβέρωφ Νεοφύτου
25/08/1999 - 28/02/2003
Κίκης Καζαμίας
03/03/2003 - 14/04/2004
Γιώργος Λιλλήκας
15/04/2004 - 19/05/2004
Χάρης Θράσου
19/05/2004 - 16/07/2007
Μαρία Μαλαχτού Παμπαλλή
16/07/2007 - 29/02/2008
Νίκος Νικολαίδης
29/02/2008 - 02/03/2010
Ερατώ Κοζάκου Μαρκουλλή
02/03/2010 - 05/08/2011
Ευθύμιος Φλουρέντζου
05/08/2011 - 28/02/2013
Τάσος Μητσόπουλος
01/03/2013 - 14/03/2014
Μάριος Δημητριάδης
14/03/2014 - 28/02/2018
Βασιλική Αναστασιάδου
01/03/2018 - 03/12/2019